V nákupnom košíku máte:

0 položiek

v celkovej cene s DPH:

0 EUR
do dopravy zadarmo chýba
66.40EUR
Parametry k objednaniu :

AIR Optix Aqua (6 šošoviek)

Dioptria:

Priemer:

Zakrivenie:


AIR Optix Aqua (6 šošoviek)

CV-AOA6Kód:

Výrobca:

Ciba Vision

24 mesiacov Záruka:

2-5 dní.Dostupnosť:

20.91EUR Cena pre registrovaných zákazníkov:

21.56EUR Cena s DPH:

Množstvo: Overiť skladovú dostupnosť


AIR Optix Aqua - sú mesačné kontaktné šošovky z poslednej rady silikón-hydrogelových materiálov. Kontaktné šošovky AIR Optix Aqua sú oproti AIR Optix vylepšené o 30% vyššou zmáčanlivosťou a ich celková možnosť hydratácie je tiež výrazne vyššia. Silikón-hydrogelový materiál použitý u kontaktných šošoviek AIR Optix Aqua je nadpriemerne priepustný pre kyslík a je veľmi odolný proti usadeninám.

Dobrým pomocníkem k starostlivosti o silikón-hydrogelové kontaktné šošovky je roztok AOSEPT plus alebo roztok H2O2. Majú veľmi efektné čistiace schopnosti a je veľmi vhodné nimi aspoň 2x týdžne kontaktné šošovky dôkladne vyčistiť. Takto ošetrené šošovky sú precizne zbavené všetkých nečistôt a usadenín. Dbajte dôsledne na to, aby nezneutralizovaný roztok neprišiel do kontaktu s okom!

Technické parametry kontaktných šošoviek AIR Optix Aqua : Dioptrický rozsah : +6,00 až -10,00 Zakrivenie : 8.6 Materiál : Lotrafilcon B Obsah vody : 33% Balenie obsahuje : 6 ks kontaktných šošoviek AIR Optix Aqua.Alternatívný tovar
Air Optix Night & Day (6 šošoviek) VÝPREDAJ SKLADU
 
30.47EUR s DPH
Ukončenie výroby týchto šošoviek. Mesačné kontaktné šošovky Cena/ 1 balenie (6ks)
PureVision (6 šošoviek)
 
17.05EUR s DPH
Luxusné kontaktné šošovky umožňujúce 30-denné nepretržité nosenie.

Biofinity (6 šošoviek)
 
20.81EUR s DPH
Nové silikón-hydrogelové kontaktné šošovky.( Bratislava ) www.kontaktne-sosovky.sk - kontakné-šošovky, všetky práva vyhradené ( + 420 774 630 541 )
Kontaktné šošovky, respektíve kontaktní čočky predávame i v Českej rebublike v našom e-shope kup-cocky.cz. Zaujímavá je i ponuka mesačných šošoviek SofLens 59 a SofLens 66 od firmy Bausch & Lomb. Veľmi obľúbené sú tiež silikónhydrogelové šošovky Acuvue Advance a acuvue oasys od firmy Johnson & Johnson