V nákupnom košíku máte:

0 položiek

v celkovej cene s DPH:

0 EUR
do dopravy zadarmo chýba
66.40EUR

Ako vybrať kontaktné šošovky pre šport?

Kontaktné šošovky pri športe

Hráte radi golf, tenis, alebo milujete in-line? Aj malá dioptrická vada však môže ovplyvniť Váš športový výkon. Aj 0,5 dioptrie môže zapríčiniť zbytočné premáchnutie lopty pri ping pongu. Chcete si dopriať plnohodnotný pôžitok zo svojich športových aktivít? Vyberte si kontaktné šošovky pre šport. Poradíme Vám, ako ich vybrať.

 
Výhody kontaktných šošoviek pri športe


Chcete byť lepší ako Vaši súperi? Využite výhodu kontaktných šošoviek. Kontaktné šošovky Vás neobmedzujú ako okuliare. Poskytujú lepšie periférne videnie, než klasické okuliare. Vďaka kontaktným šošovkám máte širšie zrakové pole, potenciálne väčšiu ostrosť. Kontaktné šošovky sa Vám nezahmlia. Budú chrániť Váš zrak, Vy sa môžete koncentrovať na výkon.

 

Aké kontaktné šošovky vybrať pre šport?


Pre šport sú najvhodnejšie jednodňové kontaktné šošovky. Nemusíte mať strach, že je stratíte a dajú sa ľahko vymeniť. Odporúčame Vám jednodenné šošovky Acuvue, ktoré sú vybavené UV filtrom.

Užite si pohyb na plno a vyberte si jednodňové kontaktné šošovky.

 

Ktoré športy si s kontaktnými šošovkami najviac užijete?


Výhody kontaktných šošoviek spoznáte pri každom športe. Naozajstný komfort však pocítite pri behaní, raketových športoch, pri loptových hrách, na in-linoch i adrenalínových športoch.

 

Objednajte si kontaktné šošovky ešte dnes a užite si leto plné zábavy.

 ( Bratislava ) www.kontaktne-sosovky.sk - kontakné-šošovky, všetky práva vyhradené ( + 420 774 630 541 )
Kontaktné šošovky, respektíve kontaktní čočky predávame i v Českej rebublike v našom e-shope kup-cocky.cz. Zaujímavá je i ponuka mesačných šošoviek SofLens 59 a SofLens 66 od firmy Bausch & Lomb. Veľmi obľúbené sú tiež silikónhydrogelové šošovky Acuvue Advance a acuvue oasys od firmy Johnson & Johnson