V nákupnom košíku máte:

0 položiek

v celkovej cene s DPH:

0 EUR
do dopravy zadarmo chýba
66.40EUR

CIBA VISION

CIBA VISION je celosvetovo uznávanou značkou, zaoberajúca sa výrobou a predajom výrobkov, určených k ochrane zraku. V SK nájdete kontaktné šošovky CIBA VISION aj roztoky na starostlivosť o kontaktné šošovky.


Viac ako 20 rokov skúseností a kompletný sortiment kontaktných šošoviek

Viac ako 20 rokov si kladie CIBA VISION za hlavný cieľ vyrábať kvalitné kontaktné šošovky, ktoré budú pohodlné, hygienické a komfortné pri nosení. Vo svojich laboratóriách CIBA VISION kontaktné šošovky aj ponúkané roztoky neustále testuje a zdokonaľuje.

Vďaka spojeniu CIBA VISION a Wesley Jessen VisionCare v roku 2000 sa stala CIBA VISION jedinou spoločnosťou, ktorá môže svojim zákazníkom ponúknuť kompletný výber kontaktných šošoviek. Pod značkou CIBA VISION zoženiete tvrdé kontaktné šošovky, konvenčné šošovky (špeciálne upravené), farebné kontaktné šošovky aj revolučné šošovky s dennou výmenou Focus Dailies.
 

Kontaktné šošovky CIBA VISION Aqua Comfort Plus

Jednodenné kontaktné šošovky CIBA VISION DAILIES ® AquaComfort Plus ™ sú revolučné kontaktné šošovky, ktoré zvlhčí Vaše oči pri každom mrknutí, až 14 000 každý deň. Zakúpiť ich môžete v balení po 30 alebo 90 ks.

 

Mesačné kontaktné šošovky CIBA VISION AIR OPTIX ™ AQUA

Mesačné kontaktné šošovky AIR OPTIX AQUA prinášajú dokonalené spojenie elementov kyslíka a zvlhčenie oka. Kontaktné šošovky sú príjemné ihneď po nasadení a vydrží tak po celý deň. AIR OPTIX ™ AQUA poskytujú dokonale odolný povrch proti usadeninám a tým prispievajú k zdravému a pohodlnému spôsobu nosenia kontaktných šošoviek.

 

Vyberte si kontaktné šošovky a roztoky od CIBA VISION. Na Kup-čočky.cz vždy ušetríte. Ako stály zákazník získate doživotnú zľavu 3% as každým nákupom budete zbierať body do svojho bonusového konta.( Bratislava ) www.kontaktne-sosovky.sk - kontakné-šošovky, všetky práva vyhradené ( + 420 774 630 541 )
Kontaktné šošovky, respektíve kontaktní čočky predávame i v Českej rebublike v našom e-shope kup-cocky.cz. Zaujímavá je i ponuka mesačných šošoviek SofLens 59 a SofLens 66 od firmy Bausch & Lomb. Veľmi obľúbené sú tiež silikónhydrogelové šošovky Acuvue Advance a acuvue oasys od firmy Johnson & Johnson