V nákupnom košíku máte:

0 položiek

v celkovej cene s DPH:

0 EUR
do dopravy zadarmo chýba
66.40EUR

Články

V tejto časti pre Vás zverejňujeme a budeme i priebežne zverejňovať články  k oblastiam, ktoré by Vás  mohli v súvislosti s kontaktnými šošovkami zaujímať a zároveň aktualizovať tie, ktoré sú už uverejnené.

Budeme sa snažiť, v rámci možností a zvolenej témy, o stručné a jasné podanie.

V tejto súvislosti uvítame Vaše prípadné poznámky, námety a pripomienky, pochvaly či sťažnosti. Budeme radi, keď nám napíšete na info@kontaktne-sosovky.cz. Jedine s Vašou pomocou máme šancu zlepšovať to čo sme začali.

 

Vopred ďakujeme za Vašu spoluprácu.

 

Váš tým kupsosovky

www.kontaktne-sosovky.sk

INFORMÁCIE, KTORÉ SÚ POSKYTOVANÉ NA TÝCHTO WEBOVÝCH STRÁNKÁCH SÚ LEN INFORAMATÍVNEHO CHARAKTERU A V ŽIADNOM PRÍPADE NENAHRADZUJÚ LEKÁRSKE VYŠETRENIE A POKYNY OČNÉHO LEKÁRA. ČO SA TÝKA OTÁZOK ZDRAVOTNÉHO STAVU OČÍ, MUSIA PACIENTI VYHĽADAŤ VLASTNÉHO OŠETRUJÚCEHO OČNÉHO LEKÁRA.( Bratislava ) www.kontaktne-sosovky.sk - kontakné-šošovky, všetky práva vyhradené ( + 420 774 630 541 )
Kontaktné šošovky, respektíve kontaktní čočky predávame i v Českej rebublike v našom e-shope kup-cocky.cz. Zaujímavá je i ponuka mesačných šošoviek SofLens 59 a SofLens 66 od firmy Bausch & Lomb. Veľmi obľúbené sú tiež silikónhydrogelové šošovky Acuvue Advance a acuvue oasys od firmy Johnson & Johnson