V nákupnom košíku máte:

0 položiek

v celkovej cene s DPH:

0 EUR
do dopravy zadarmo chýba
66.40EUR

Čo robiť keď...

Co robiť keď...

Niečo nie je v poriadku a vy neviete ako rýchlo problém vyriešiť?

… dodávka tovaru nesúhlasí s nákupným dokladom (obdržali ste iný tovar, v dodávke niečo chýba)
Kontaktujte nás prosím , uveďte číslo nákupného dokladu, prebývajúceho alebo chýbajúceho tovaru, svoje meno a priezvisko, kontakt na Vás, do 60 minut Vás budeme kontaktovať. Pokiaľ by sa tak nestalo, volajte  00420 774 630 541

… je dodávka mechanicky poškodená (zistíte mechanické poškodenie niektorého z produktov)
Kupujúci je povinnný bezprostredne pri dodaní prekontrolovať spolu s dopravcom stav zásielky (počet balíkov, neporušenosť pásky s firemným logom kontaktne-sososvky.sk, príp. poškodenie krabice) podľa priloženého prepravného listu a odmietnúť prevzatie neúplnej alebo poškodenej zásielky.

Pokiaľ poškodenú zásielku prevezmete a zistíte poškodenie až po odchodu prepravca, okamžite oznámte podrobnosti e-mailom na adresu (uvádzajte číslo balíku, číslo nákupného dokladu, čo konkrétne nie je v poriadku a v neposlednej rade tiež kontakt priamo na seba). Zástupca danej prepravnej spoločnosti k Vám príde spísať škodný protokol a poškodený tovar si odvezie. Kópiu zápisu o škode, ktorú od neho obdržíte do 24 hodin zašlite faxom (00420 541 248 360) alebo mailom  a my Vám zašleme nový tovar. Po uplynutí 2 dní od prevzetia zásielky už nie je možné reklamáciu žiadnym spôsobom uplatniť.

… vyzdvihli ste si tovar osobne a  doma zistili, že je mechanicky poškodený
Vzhľadom k dlhé ceste, ktorej k Vám tovar musel doraziť, sa to bohužial môže stať. Aby sme však mohli takúto reklamáciui riešiť, je bezpodmienečne nutné písomne oznámiť túto skutočnosť nám a to ešte v ten istý pracovní deň. Na neskoršiu reklamáciu bohužial nemôžeme reagovať.

 ( Bratislava ) www.kontaktne-sosovky.sk - kontakné-šošovky, všetky práva vyhradené ( + 420 774 630 541 )
Kontaktné šošovky, respektíve kontaktní čočky predávame i v Českej rebublike v našom e-shope kup-cocky.cz. Zaujímavá je i ponuka mesačných šošoviek SofLens 59 a SofLens 66 od firmy Bausch & Lomb. Veľmi obľúbené sú tiež silikónhydrogelové šošovky Acuvue Advance a acuvue oasys od firmy Johnson & Johnson