V nákupnom košíku máte:

0 položiek

v celkovej cene s DPH:

0 EUR
do dopravy zadarmo chýba
66.40EUR

Doprava – platba

Platba prevodom na účet


Pokiaľ používate internetové bankovníctvo, môžete za objednaný tovar zaplatiť bankovým prevodom na číslo účtu, ktoré je uvedené na objednávke. Tu si vytlačíte priamo na našom webe pri výberu spôsobu platby. Nezabudnite uviesť variabilný symbol! Tým je číslo Vašej objednávky. Vybraný tovar expedujeme po jeho zaplatení, teda vo chvíli pripísania platby na náš účet. Pri tomto type platby budeme za dopravné a balné účtovať 3,90 EUR s DPH u prepravnej služby PPL, 2,70 EUR s DPH pri doručení Slovenskou poštou a při doručení prepravnou službou P4S 2,69 EUR s DPH. Pri objednávke nad 66,40 EUR s DPH máte dopravu ZADARMO.

Dobierka/ Prepravná služba P4S


Pokiaľ potrebujete mať istotu, že objednaný tovar budete mať v pracovných dňoch do 48 hodin od expedície doma, doporučujeme zvoliť tuto možnosť dopravy. Za tovar zaplatíte až po jeho doručení. Pred doručením balíčku Vás bude prepravca telefonicky kontaktovať. Pokiaľ Vás napriek tomu doma nezastihne, pokus o doručenie zopakuje. Pri tomto spôsobe doručenia účtujeme dopravné a balné 3,48 EUR s DPH. Pri nákupe nad 66,40 EUR s DPH je doprava ZADARMO.

Doručenie na zadanú adresu kuriérom Slovenskej pošty

• balík bude doručený na adresu uvedenú na zásielke,
• deň doručenia zásielky bude adresátovi oznámený prostredníctvom sms/e-mail avíza (pri uvedení kontaktu),
• v prípade, ak kuriér adresáta nezastihne, bude zásielka oznámená a uložená na pošte.


Dodanie na poštu (Poste restante)

  • balík nebude doručovaný adresátovi na adresu, ale uložený na pošte adresáta,
  • deň dodania zásielky bude adresátovi oznámený výhradne prostredníctvom sms/e-mail avíza v prípade uvedenia mobilného čísla alebo e-mailovej adresy.


Dopravné a balné účtujeme 3,32 EUR s DPH (100 Sk). Pri nákupe nad 66,40 EUR s DPH (2 000 Sk) máte dopravu ZADARMO.

Dobierka/ Prepravná služba PPL


Pokiaľ potrebujete mať istotu, že objednaný tovar budete mať v pracovných dňoch do 48 hodin od expedície doma, doporučujeme zvoliť tuto možnosť dopravy. Za tovar zaplatíte až po jeho doručení. Pred doručením balíčku Vás bude prepravca telefonicky kontaktovať. Pokiaľ Vás napriek tomu doma nezastihne, pokus o doručenie zopakuje. Pri tomto spôsobe doručenia účtujeme dopravné a balné 4,98 EUR s DPH (140 Sk). Pri nákupe nad 66,40 EUR s DPH (2 000 Sk) je doprava ZADARMO.

 

Osobný odber


Objednaný tovar si môžete prevziať i osobne na našich výdajných miestach v Bratislave, Banské Bystrici a Prešove. Bratislava: Ovsištské námestie 2631/1 (Po-Pia 11:00 – 19:00); Bánská Bystrica: Švermova 49 (Po-Pá 10:00 - 12:00 a 13:00 - 15.00); Prešov: Zemplínska 1 (Po-Pia 11:00 – 20:00, Ne 14:00 – 20:00)  U osobného odberu si môžete vybrať z dvoch druhov platieb:


1. Bankovým prevodom - pri bankovom prevode je tovar pripravený k expedovaniu na výdajné miesto až po pripísaní platby na náš účet!
2. Dobierkou – rýchlejší spôsob odberu. Hodnotu objednaného tovaru v hotovosti predáte pri prevzatí balíčku.


 O odoslaní objednaného tovaru na výdajné miesto budete informovaní emailom, prípadne prostredníctvom SMS (ak ste prihlásení do systému odberu informácií prostredníctvom SMS). Po doručení na výdajné miesto budete rovnakým spôsobom informovaní o možnosti si zásielku osobne vyzdvihnúť. Na tomto mieste bude k odberu do 14 dní,  následne nám bude vrátená späť. V prípade potreby nás môžete kontaktovať na tel. 232 101 085.

Objednávky z ČR


V prípade záujmu zasielame i do Českej republiky. Pokiaľ je objednaný tovar skladom, expedujeme ďalší pracovný deň po prijatí objednávky. Dodacia doba je 3-5 pracovných dní. Faktúra k objednávke bude vystavená v EUR. Poštovné a balné pri odosielaní tovaru do Českej republiky je 4,02 EUR s DPH.

 ( Bratislava ) www.kontaktne-sosovky.sk - kontakné-šošovky, všetky práva vyhradené ( + 420 774 630 541 )
Kontaktné šošovky, respektíve kontaktní čočky predávame i v Českej rebublike v našom e-shope kup-cocky.cz. Zaujímavá je i ponuka mesačných šošoviek SofLens 59 a SofLens 66 od firmy Bausch & Lomb. Veľmi obľúbené sú tiež silikónhydrogelové šošovky Acuvue Advance a acuvue oasys od firmy Johnson & Johnson