V nákupnom košíku máte:

0 položiek

v celkovej cene s DPH:

0 EUR
do dopravy zadarmo chýba
66.40EUR

Kontaktné šošovky za 40 EUR ZADARMO

Súťaž bola ukončená, výherca bol kontaktovaný. Gratulujeme. Pozrite sa do svojho e-mailu, či neprišla naša gratulácia práve Vám.

Chcete získať šošovky za 40 EUR zadarmo? Žiadny problém. Zapojte sa do našej súťaže a môžu byť Vaše. Výherca získa svoje obľúbené kontaktné šošovky!


Ako môžete súťažiť?


Stačí vyplniť svoju platnú e-mailovú adresu do políčka nižšie a potvrdiť e-mail, ktorý Vám na Vašu adresu príde.


Prihlásite sa tak k nezáväznému odberu noviniek, z ktorého sa môžete kedykoľvek neskôr odhlásiť. V týchto informačných mailoch posiela pán Šošovka svoje tajné tipy, špeciálne zľavy a súťaže tým, ktorí o ne stoja.

Ak už novinky z Kontaktne-sosovky.sk odoberáte, súťažíte automaticky!

Do žrebovania budú zaradené všetky emailové adresy, ktoré budú v našej databáze dňa 20.11.2011 Súťažia novo prihlásení aj Tí, ktorí novinky začali odoberať pred vyhlásením tejto súťaže. Zadaním svojej e-mailovej adresy súhlasíte s podmienkami súťaže.

Prihlásiť sa môžete aj v boxe, ktorý nájdete na každej strane e-shopu v ľavom stĺpci stránok dole.


O čo hráme?

1.cena: Dioptrické kontaktné šošovky v hodnote 40 EUR ZADARMO

Vybrať si môžete akékoľvek dioptrické kontaktné šošovky. Jednodňové, 14-denné, na prespávanie, silikón-hydrogélové v maximálnej hodnote 40 EUR Kč. Ak máte dobrý zrak, môžete si vybrať aj farebné kontaktné šošovky v maximálnej hodnote 40 EUR.

2. - 3. cena: Ozdobné puzdro so zrkadielkom Dynamic( Bratislava ) www.kontaktne-sosovky.sk - kontakné-šošovky, všetky práva vyhradené ( + 420 774 630 541 )
Kontaktné šošovky, respektíve kontaktní čočky predávame i v Českej rebublike v našom e-shope kup-cocky.cz. Zaujímavá je i ponuka mesačných šošoviek SofLens 59 a SofLens 66 od firmy Bausch & Lomb. Veľmi obľúbené sú tiež silikónhydrogelové šošovky Acuvue Advance a acuvue oasys od firmy Johnson & Johnson