V nákupnom košíku máte:

0 položiek

v celkovej cene s DPH:

0 EUR
do dopravy zadarmo chýba
66.40EUR

Ochrana osobných údajov

Prevádzkovateľ internetového obchodu kontaktne-sosovky.sk - Andrea Votavová, sa zaväzuje, že Vaše osobné údaje neposkytne v akejkoľvek podobe tretej strane. Vaše osobné údaje budú podľa zákona prísne zabezpečené a použité iba pri komunikácii s Vami. Uvedené údaje zhromažďujeme za účelom realizácie obchodného prípadu a skvalitnenia našich služieb. Sú potrebné pre Vašu identifikáciu ako kupujúceho, k realizácii  a zaúčtovaniu Vašej platby za nakúpený tovar, ku komunikácii s Vami a tiež k správnemu dodaniu tovaru. Spracovanie a nakladanie s osobnými údajmi prebieha v súlade so zákonom 101/ 2000 Zb. na ochranu osobných údajov.

V prípade registrácie nám automaticky poskytujete súhlas k tomu, aby sme Vaše osobné údaje podľa zákona spracovávali a používali ich ku komunikácii s Vami. Tento súhlas môžete kedykoľvek písomne ukončiť.( Bratislava ) www.kontaktne-sosovky.sk - kontakné-šošovky, všetky práva vyhradené ( + 420 774 630 541 )
Kontaktné šošovky, respektíve kontaktní čočky predávame i v Českej rebublike v našom e-shope kup-cocky.cz. Zaujímavá je i ponuka mesačných šošoviek SofLens 59 a SofLens 66 od firmy Bausch & Lomb. Veľmi obľúbené sú tiež silikónhydrogelové šošovky Acuvue Advance a acuvue oasys od firmy Johnson & Johnson