V nákupnom košíku máte:

0 položiek

v celkovej cene s DPH:

0 EUR
do dopravy zadarmo chýba
66.40EUR

Ostrovidky - dopredaj

O-OST30Kód:

Výrobca:

Ostatné

3 mesiacov Záruka:

SkladomDostupnosť:

1.36EUR Cena pre registrovaných zákazníkov:

1.41EUR Cena s DPH:

Množstvo: Overiť skladovú dostupnosť


Expirácie u týchto vitamínou 09/2014
Ostrovidky
- doplnok stravy.
Kapsule s čučoriedkovým extraktom pre pevnosť a odolnosť očných ciev. Ostrovidky sú určené predovšetkým pre unavené a namáhané oči, pri častom sledovaní televízie a práci s počítačom, pre zachovanie dobrého zraku, pevnosť a odolnosť očných ciev a správnu funkciu sietnice. Spojením prírodných látok z čučoriedkového extraktu a beta-karoténu tak vzniká jedinečná kombinácia, ktorú je možné bez preháňania považovať za skutočnú pomoc pre unavené oči. Užívanie extraktu z čučoriedok je mimoriadne vhodné ako pri precitlivenosti očí na svetlo, tak aj zlepšenie ich prispôsobivosti v tme. Je to dané priaznivými účinkami jednotlivých zložiek prípravku na regeneráciu očného purpuru, tiež na pevnosť a odolnosť očných ciev. Jeho blahodarné účinky ocenia najmä vodiči pred nočnou jazdou, operátori u počítačov, osoby, ktorých činnosť vyžaduje časté namáhanie zraku av neposlednom rade i náruživí televízny diváci.

Zloženie: 1 kapsula obsahuje 6,7 mg beta-karoténu a 1 mg antokyanov z čučoriedok, sójový olej, želatínu, zmäkčovadlá glycerol a sorbitol, vodu čistenú, farbivo E 172.
Obsah balenia: 30 ks mäkkých želatínových kapsúl.
Dávkovanie: 1-2 kapsule denne, prehltnúť, žuvať.
Výrobca: Noventis
Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov. Ukladať mimo dosahu detí. Odporúčané dávkovanie sa nesmie prekračovať. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Ak užívate akékoľvek lieky alebo doplnky stravy, poraďte sa o vhodnosti užívania tohto doplnku stravy so svojím lekárom.

Čučoriedky
Čučoriedky sú významnou liečivou potravinou už po mnoho storočí. Známe sú hlavne svojou bohatosťou na vitamín C, ktorý posilňuje náš imunitný systém. Čučoriedky sú ale tiež jedným z najlepších prírodných zdrojov silných antioxidantov (karotén, antokyány, pterostilben), trieslovín (tanín) a majú tiež vysoký obsah železa a ďalších bioaktívnych látok. Neobvykle vysoký obsah antioxidantov (vrátane vitamínu C) pôsobí v našom tele ako ochranný štít pred voľnými radikálmi, vírusmi a baktériami. Čerstvé, sušené, mrazené aj inak konzervované čučoriedky sú tým pravým podporným prostriedkom pri všetkých respiračných ochoreniach. Schopnosť čučoriedok zlepšovať a udržiavať náš zrak preukázali aj odborné vedecké výskumy. Ich častá konzumácia je účinnou prevenciou šerosleposti, ľudia, ktorí majú problémy s nočným videním, pozorujú zlepšenie zraku v zhoršených svetelných podmienkach. Čučoriedky sa už po mnoho generácií používajú ako liečebný prostriedok pri črevných ťažkostiach a kolikách, pri hnačke. Aj v tomto prípade pôsobí v akejkoľvek forme, čerstvé aj konzervované. Odborné výskumy tiež preukázali priaznivý vplyv čučoriedok na zdravie diabetikov, a to hneď v niekoľkých ohľadoch. Obsiahnuté látky znižujú hladinu cukru a cholesterolu v krvi. Ľudia trpiaci cukrovkou majú často problémy so zrakom, hlavne v pokročilom veku, aj tu im môžu čučoriedky poslúžiť ako prírodný prostriedok pre zachovanie dobrého videnia. Kombinácia obsiahnutých látok tiež posilňuje cievny systém a zlepšuje krvný obeh a prekrvenie končatín, ďalšie častú zdravotný problém ľudí trpiacich cukrovkou. U diabetikov je samozrejme najvhodnejšia konzumácia čučoriedok bez pridania cukru, alebo s použitím vhodného alternatívneho sladidla.


Alternatívný tovar
Ocuvite Complete 60 tabliet
 
18.59EUR s DPH
Ocuvite Complete 60 tabliet s dvojnásobným množstvom aktívnych látok.
Ocuvite Complete 30 tabliet
 
12.43EUR s DPH
Ocuvite Complete 30 tabliet s dvojnásobným množstvom aktívnych látok.( Bratislava ) www.kontaktne-sosovky.sk - kontakné-šošovky, všetky práva vyhradené ( + 420 774 630 541 )
Kontaktné šošovky, respektíve kontaktní čočky predávame i v Českej rebublike v našom e-shope kup-cocky.cz. Zaujímavá je i ponuka mesačných šošoviek SofLens 59 a SofLens 66 od firmy Bausch & Lomb. Veľmi obľúbené sú tiež silikónhydrogelové šošovky Acuvue Advance a acuvue oasys od firmy Johnson & Johnson