V nákupnom košíku máte:

0 položiek

v celkovej cene s DPH:

0 EUR
do dopravy zadarmo chýba
66.40EUR

Reklamácie

Aj keď na kontaktné šošovky nezaznamenávame prakticky žiadne reklamácie, je dobré aby ste vedeli, že pokiaľ k takej reklamácii predsa len dôjde, poskytujeme Vám minimálne rovnakú záruku ako v kamennom obchode.


Je preto i v našom záujme riešiť prípadnú reklamáciu čo najrýchlejšie a k vzájemnej spokojnosti, takže nebudete na vybavenie čakať dlhšie ako pár dní.


Reklamácie sa nevzťahujú na šošovky zničené mikroorganizmami a na mechanické poškodenie spôsobené nesprávnou manipuláciou s kontaktnou šošovkou (roztrhanie, odštiepnutie okraja, atď.). Reklamovaný tovar nám zašlite poriadne zabalený a v stave, aby sa pri preprave ešte viac nepoškodil, alebo neznehodnotil. Kontaktné šošovky nám posielajte v takom stave, v ktorom je posúdenie
reklamácie ešte možné. Šošovky musia byť buď v pôvodnom, nerozbalenom blisteri, alebo v puzdre určenom pre
skladovanie šošoviek, naviac opatrené roztokom, aby šošovky pri preprave nevyschli.

Náklady na dopravu reklamovaného výrobku k nám, Vám budú spätne uhradené v prípade uznania reklamácie.
Reklamáciu preto podávajte písomne s dodaním reklamovaného výrobku, jeho špecifikáciou, popisom reklamovanej vady a pripojte i kópiu dokladu a nezabudnite uviesť kontakt na Vás.


Každú reklamáciu vybavujeme bez zbytočného odkladu a o jej priebehu Vás informujeme.


Reklamovaný výrobok nie je nutné adresovať konkrétnemu pracovníkovi, môžete ho zaslať na akýkoľvek kontakt uvedený v rubrike kontakty.Celý reklamačný proces výrazne urýchlite, pred jej odosláním, konzultáciou s nami.
 Kontaktný e-mail: info@kupsosovky.sk ( Bratislava ) www.kontaktne-sosovky.sk - kontakné-šošovky, všetky práva vyhradené ( + 420 774 630 541 )
Kontaktné šošovky, respektíve kontaktní čočky predávame i v Českej rebublike v našom e-shope kup-cocky.cz. Zaujímavá je i ponuka mesačných šošoviek SofLens 59 a SofLens 66 od firmy Bausch & Lomb. Veľmi obľúbené sú tiež silikónhydrogelové šošovky Acuvue Advance a acuvue oasys od firmy Johnson & Johnson