V nákupnom košíku máte:

0 položiek

v celkovej cene s DPH:

0 EUR
do dopravy zadarmo chýba
66.40EUR

Soleko

Soleko je talianska značka špecializujúca sa na farebné kontaktné šošovky, ktoré sú kvalitné a napriek tomu cenovo dobre dostupné. Už od roku 1975 vyrába Soleko tvrdé kontaktné šošovky, mäkké kontaktné šošovky aj už spomínané farebné šošovky.


Talianska jednička Soleko


Nielen vďaka naozaj bohatým skúsenostiam s výrobou kontaktných šošoviek Optoflex a Oculus sa stalo Soleko najväčším a najuznávanejším výrobcom kontaktných šošoviek v Taliansku.


Od roku 1975 firma Soleko vyrába kontaktné šošovky v prevedení - tvrdé, RGP, mäkké a farebné. Vedomosťami a skúsenosťami, ktoré boli získané z Optoflexu a Oculus, sa Soleko stalo vedúcou spoločnosťou v oblasti predaja kontaktných šošoviek na talianskom trhu.


Farebné kontaktné šošovky Soleko


Farebné kontaktné šošovky Soleko sú vznikajú za použitie patentovanej technológii "syntéza systému foriem", kedy je farba dodávaná po celú dobu polymerizačného procesu pre dosiahnutie dokonalého farebného vzhľadu kontaktné šošovky. Farebná časť kontaktných šošoviek Soleko pokrýva dúhovku bez toho, aby ovplyvnila videnie.


Zmeňte farbu svojich očí kedykoľvek Vás napadne. Farebné kontaktné šošovky Soleko u nás nakúpite naozaj výhodne!( Bratislava ) www.kontaktne-sosovky.sk - kontakné-šošovky, všetky práva vyhradené ( + 420 774 630 541 )
Kontaktné šošovky, respektíve kontaktní čočky predávame i v Českej rebublike v našom e-shope kup-cocky.cz. Zaujímavá je i ponuka mesačných šošoviek SofLens 59 a SofLens 66 od firmy Bausch & Lomb. Veľmi obľúbené sú tiež silikónhydrogelové šošovky Acuvue Advance a acuvue oasys od firmy Johnson & Johnson