V nákupnom košíku máte:

0 položiek

v celkovej cene s DPH:

0 EUR
do dopravy zadarmo chýba
66.40EUR

Súťaž o digitálne púzdro na kontaktné šošovky

Súťaž bola ukončená, výherca bol kontaktovaný. Gratulujeme. Pozrite sa do svojho e-mailu, či neprišla naša gratulácia práve Vám.

 

A je tu prvá súťaž tohto roku! Chcete aj Vy získať digitálne púzdro na kontaktné šošovky? Zapojte sa do našej súťaže a vyhrajte digitálne púzdro vo farbe podľa vlastného výberu. Ktoré sa Vám páči najviac? Biele? Ružové? Zelené? Čierne?


Ako môžete súťažiť?


Stačí vyplniť svoju platnú e-mailovú adresu do políčka nižšie a potvrdiť e-mail, ktorý Vám na Vašu adresu príde.

Prihlásite sa tak k nezáväznému odberu noviniek, z ktorého sa môžete kedykoľvek neskôr odhlásiť. V týchto informačných mailoch posiela pán Šošovka svoje tajné tipy, špeciálne zľavy a súťaže tým, ktorí o ne stoja.

Ak už novinky z Kontaktne-sosovky.sk odoberáte, súťažíte automaticky!

Do žrebovania budú zaradené všetky emailové adresy, ktoré budú v našej databáze dňa 20.11.2011 Súťažia novo prihlásení aj Tí, ktorí novinky začali odoberať pred vyhlásením tejto súťaže. Zadaním svojej e-mailovej adresy súhlasíte s podmienkami súťaže.

Prihlásiť sa môžete aj v boxe, ktorý nájdete na každej strane e-shopu v ľavom stĺpci stránok dole.


O čo hráme?

 Už žiadne prenášanie šošoviek. S kvalitným digitálnym púzdrom si nastavíte jedným tlačítkom dobu nosenia a to buď 14 dní alebo 30 dní podľa typu Vašich šošoviek a puzdro Vám samo odpočítava koľko dní ešte zostáva do výmeny starých šošoviek za nové. Máte na výber zo štyroch farieb - biele, ružové, zelené, čierne.
Púzdro sa skladá z vrchného obalu, kde je zabudované digitálne počítadlo a z vnútorného púzdra, ktoré sa dá meniť a je u nás možné po opotrebení doobjednať - antibakteriálne púzdro alebo klasické jednofarebné - viz súvisiajúci tovar.
 ( Bratislava ) www.kontaktne-sosovky.sk - kontakné-šošovky, všetky práva vyhradené ( + 420 774 630 541 )
Kontaktné šošovky, respektíve kontaktní čočky predávame i v Českej rebublike v našom e-shope kup-cocky.cz. Zaujímavá je i ponuka mesačných šošoviek SofLens 59 a SofLens 66 od firmy Bausch & Lomb. Veľmi obľúbené sú tiež silikónhydrogelové šošovky Acuvue Advance a acuvue oasys od firmy Johnson & Johnson